Załóż bloga Zaloguj sięPoszukaj głębiej !!!! ( nie w torebce!!!!)

00:21, 12/29,2010

A gdydy ktoś myślał że materialne rzeczy są ważne to niech posłucha sobie tej piosenki.

to po polsku a jak ktoś woli, to prosze po angielsku:

 

I PAMIĘTAJCIE ŻE CI BIEDNIEJSI SĄ OD NAS BOGADSI BO MAJĄ COŚ WIĘCEJ NIŻ PIENIĄDZE CZY INNE DOBRA

czy wiecie już wiecie co to ?


 

Kawał

22:55, 12/25,2010

Opowiem wam dowcip. Rosjanin umówił się z Polakiem iż będę siebie nieśli na plecach, dopuki doputy nie skończy się piosenka, a Polak pierwszy będzie niósł. Wziął go na plecy, a Ruski zaczął śpiewać.  ŚPIEWAŁ, ŚPIEWAŁ, ŚPIEWAŁ, ŚPIEWAŁ, ŚPIEWAŁ, ŚPIEWAŁ.... po przejściu długiego dość dystansu skończył. Teraz na odwrót. Polak zaczął śpiewać : Maryla wyszła Marysia weszła, Maryla weszła Marysia wyszła i tak ŚPIEWAŁ, ŚPIEWAŁ, ŚPIEWAŁ, ŚPIEWAŁ, ŚPIEWAŁ, ŚPIEWAŁ....na co Rusek wnerwiony do Polaka : Czy ta K**wy się kiedyś zajdą?

 

Tata mi to opowiedział wczoraj i zaczą się śmiać. Patrzył na mnie ze ździwieniem kiedy rzekłam iż to strasznie głupie i sama z tej głupoty zaczęłam się śmiać. Ehh ha ha h. 


 

A tak na serio

01:04, 11/20,2010

Moja droga Violet wyraziła me myśli. Ja się pytam KTO CZYTA TERAZ BLOGI I PO CO MY SIĘ MĘCZYMY, sama też sobie odpowiem, dla choćby jednej osoby, to dużo. Tak jak z wodą piwem w kuflu. On nie jest prawie pusty tylko prawie pełny.

Pozdrowienia dla Violet Smile


 

Oni wyrażają me uczucia

19:33, 11/17,2010

 

To takie coś co zawsze śpiewam jak żegluje, aż do znudzenia. Są jeszcze takie sznty jak "Cztery piwka", albo "Gdzie ta keja". 10 w skali beauforta", "Hiszpańskie dziewczyny" itp


 

Stare polskie tango: 'Upić się warto !'

19:29, 11/17,2010

 

Coś nad czym się rozkleiłam


 
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.