Załóż bloga Zaloguj sięko ko ko

23:00, 11/08,2011

O kurcze..., ale się pozmieniało...

Zapraszam na nowego bloga, ale tu też zaglądać będę
http://robin-scotefield.blog.pl/


 

No po co?

00:26, 01/15,2011

Po co mi oczy, skoro wzrok każą odwrócić.

Po co mi głos, skoro nikt nie słucha. 

Po co mi kończyni, skoro nic nie mogę nimi zdziałać.

Po co mi mózg, skoro karzą za myślenie, 

a po co mi marzenia, te które snuje od dzieciństwa,

kiedy wkońcu są na wyciągnięcie ręki, to

Po co mi one, skoro mam spełnić czyjeś,

                                        a nie swoje.

 

Tak właśnie się czuje od momentu ukończenia osiemnastu lat. A każdy bunt tak dotkliwie karany jakbym zabiła ja kogoś. Utwierdzano mnie w przekonaniu że marzenia to podstawa i trzeba je spełniać. Teraz to się wydaje tylko pustymi słowami, które i tak "ja"wyprodukowałam w swej głowie. Co kolwiek zrobię w kierunku pragnień staje się przeztępcą i  to we własnej rodzinie. Bije się z myślami. "Oooo nie!!!! Wyjadę i będę zwiedzać, choćby bez grosza przy duszy,

Nieeee!!! A co z rodzicami? 

Cholera z nimi oni swoje przeżyli teraz twoja kolej, masz już mało czasu młodość przeminie tak jak paląca się zapałka,

No tak ale oni mnie wychowali zasługują na  ...

Na co? Oni chcą byś skończyła studia, ok to nic złego, ale też chcą byś szybko wyszła za mąż i miała dzieci, a masz dopiero 20 lat, ZWARIOWAŁAŚ!!! Chcą byś była zawsze blisko nich, by zawsze wiedzieli co teraz robisz, przecież teraz caaały czas słyszyż taaak podróżuj, zwiedzaj taaak, ale z mężem. Dziewczyna sama przez świat nie może iść. Tego właśnie chcesz? Ok masz faceta ale skąd wiesz że to ten jedyny?

Nie wiem

No właśnie... "

I tak właśnie mam. Jestem zła na siebie. Patrze na innych a życie mi ucieka jak ten pie****ny zając. Tylko jak go złapać?

 

Sorry za wszelkie błędy, ale tego nie przeczytam by poprawić to codziennie mam w swojej głowie.

Miłego dnia GOOO CAROOOOTS, oraz wyrazy uszanowania dla Jego Wysokośc, kłaniam się nisko. 

 

 


 

Gwiadka mi w łeb dała

00:51, 12/22,2010

Cóż za niedola straszna mnie spotkała. Kartki świąteczne zaczęłam malować i wysyłać do osób, które o mnie już dawno zapomniały. Straszne. Tak się zastanawiam, po jakiego grzyba są święta, ok ok wiem prezenty, rodzina i inne tego typu rzeczy. Hasłem przewodnim zawsze było "lepiej jest dawć niż brać" tylko, że nikt nie chce brać ciasteczek od dziewczynki z ulicy bo tak się nam społęczeńctwo schamiło, że aż strach.Wracam cała przemarznięta z prawie całym koszykiem ciastek (ładnie zapakowanych by nie przemokły) i

 

 

 

 

 

zachorowałam od tego. 

Co prawda paru ludzi wzięło, ale byli święcie przekonani, że to jakaś ... no ... ten ... eeee... promocja czegoś... nie zapamiętałam. W środku umieszczone życzenia i ciastko. Ehhh ciężka dola na Dusze psadła, nikt wierzyć w dobroć nie chce. Pełno wódki, piwa, papierosów i innych świństw ( nawet moja mama pali bleeeee), a w dodatku zabijamy też naszą Matkę. gggggrrrrrrrr. Smutne. 

 


 

Ehhhhhh

22:36, 12/18,2010
Już wiem co z kompem nie halo. Stary kabelek od internetu się przepala i przerywa. Jest nowa notka na Scarlett Eye. Moje opowiadanie w kropce. Brak weny. Tragedia no poprostu tragedia i jeszcze się przeziembiłam. Jutro przychodzi do mnie mój fiancé na obiadek i na film na caaaały dzień. Mama chce bym za niego wyszła, ale on .... no zły nie jest, ale coś mi nie pasi. Tylko jeszcze nie wiem co. Z facetami to tak jest ... .Kupiłam sobie moje ukohane gazety Nieznany świat i Czwarty wymiar. Cholernie duuużo się dzieje na tym świecie, a przy okazji udało mi się ściągnąć pełną wersje Zeitgeist movie. ( nie wiecie co to? to zapraszam na stronę a się dowiecie) jest w LINKI. Papatk. Pozdowienia dla Violet czyli niezwykle utalentowanej młodej panny:)

 

POTWORY ISTNIEJĄ I SĄ NIMI LUDZIE

10:02, 12/09,2010

MASAKRA

 

 

 


http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Wstrzasajacy-rytual-dla-zabawy-szlachtuja-delfiny,wid,12928738,wiadomosc.html


nie trzeba daleko szukać by znaleźć śmierć, i to z naszych rąk.
WSTYDZĘ SIĘ ŻE JESTEM CZŁOWIEKIEM


 

:'-(

15:22, 12/06,2010
Przepraszam ża nic nowego niema ale problemy z netem

 

Kto mnie wrobił?????????

23:41, 11/25,2010

 Ostatnimi razy gdy przeglądałam "chomika.pl" natknęłam się na film z  lat 80', "Kto wrobił królika Rogersa". Na początku obejrzałam go na youtube'ie po angielsku, więc moje zrozumienie sytuacji było dość jasne, ale po obejrzeniu tego filmu z lektorem załamałam się. Tłumaczenie było do bani!!!! Wiem, że niektórych zwrotów nie da się no ... normalnie wytłumaczyć jak np. : "oowkey downky" (ołki dołki) ale moża do tego ... nic nie wymyślać, tak jak to "ok" u nas jest tak, ale jak w polskich filmach to się wykorzystuje to nikt tego nie tłumaczy na "all right" tylko po prostu OK. Ale się rozpisałam, uff... zapraszam do obejrzenia trgo filmu w oryginale

 


 

Mam pewien pomysł...

22:50, 11/16,2010

... by nie tylko na tym blogu było moje opowiadaniem, ale ... nie chce mi się. Te opowiadanie jest mega amatorką i jestem o tym święcie przekonana. O wiem. To będzie próbny blog, a potem poprawię co i jak i bedzie git.

Pozdrowienia dla Marchewki Violet GO CARROTS !!! i innych 

                    na dole wersja poprawiona heh

 

Ok ten blog założyłam by przekonać się czy cokolwiek umiem napisać. Kiedy sama zaczęłam czytać to co napisałam ale jako gość i zrozumiałam ile jest błędów takich .. no ... po prostu błędów. Mam jeszcze drugi blog, założyłam go z nadzieją o możliwości uzyskania innych opinii niż tylko Twoja ( to nie znaczy że z Twojej jestem nie uradowana)Nie mogę tylko podpierać się jedną osobą. A moje nieskładniowe zdania były wynikiem zbyt szybkiego ruchu ręka-palce później dopiero mózg. heh całuski ;*  dziękuję Violet, że pomagasz mi


 

Rozdzialik

23:45, 11/07,2010

"Live's not fair isn't it? You see I .. well I will never be king heh... And you ...shall never see a light another day hehehehe adie" - jak ktoś zgadnie skąd to dostanie u mnie 100 pkt i nagrode ( mogą być w marchewkach) 

Ok jutro.... to znaczy dzisiaj dodam kolejny rozdział opowiadania, ale uprzedzam mam sesje za sobą i trzy kolokwia i wejściówki codziennie. Nie będzie łatwo, rozdział pojawi się póóóóóźźźźźźną nocą ok jedenastej w nocy. Pozdro dla Violet

Robin


 

Samh ... co?

00:29, 11/01,2010

Jak dobrze wiecie Halloween mineło. ALe czy wiecie skąd się wzieło? Tak tak na wikipedi jest i w czarstwie belladony, ale ja wam przedstawiem jak moja rodzina ( nie tak mama tatta tylko ta od kowenu) je obchodzi i jak inne święta obchodzimy.

Pięć dni przed Samhain robimy dekoracje. Nietoperze, pająki, kościotrupy itp. Robimy do domu w  środku, a na zewnątrz te ze skelpu. Pieczemy ciastka, ciasta, pieczenie oraz wiele innych smakołyków. Znajome przynosza swoje nalewki i wina miody, no poprostu pyszności.  Kiedy jest już tylko trzy dni do święta kupujemy dynie po jednej na członka społeczności (więc sporo hehe). Drążymy i wsadzamy takie małe lampki z naftą by dłużej się paliły i nie zgasły. I wierzymy iż dkładnie w noc z 31.X. na 1.XII zanika granica między światami. Duchy naszych przodków przychodzą do rodzinnych domów by zobaczyć rodzine. Ja zawsze pieke od groma ciateczek by każdy z rodziny się najadł (przenośnia taka. Tych ciastek żywi nie jedzą tylko po zabawie i medytacji zostawiamy je na łonie natury jak i z alkoholem. ( razu pewnego widziałam pijaczków pijący nasz alkohol, a niech im na idzie na zdrowie). Pośrodku pomieszczenia jest ognisko albo coś w miejszym stylu ale duże i jasne. Tańczymy wkoło. Pijemy jemy i balujemy. Niektórzy zaczynają płakać wtedy trzeba przytulić i zaprosić do zabawy. Ponoć jak ktoś płacze w takie dni albo na pogrzebie to więżo dusze na ziemi i nie dają jej odejść wtedy jest to zabłąkana dusza i trudno ją odesłać. Zapomniałam wspomnieć, że każdy jest poprzebierany, nie są to skomplikowane stroje ale zawsze tak miło.
Niestety rzadko kiedy chodzimy po domach bo sami chrześcijanie wkoło nas mieszkają, a przecież to polanie i tradycje powinni podtrzymywać. No nieważne. Jest jeszcze pare obrzędów ale o nich kiedy indziej.

U mnie to tak wygląda, a u was?


 
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.